Nebezpečně návykové...

  • Vyrábíme a dodáváme dorty a dezerty. Skvělé dorty a vynikající dezerty! Takové, že své babičce dáte konečně zasloužené volno a budete se vracet k nám :-) A věřte, že Vám nemažeme med kolem úst, naše sladké pokušení je prostě nebezpečně návykové.

Už jste navštívili naši Tak trochu jinou kavárnu Warewa? Těšíme se na Vás v centru Ostravy!!

Kompletní cukrářský sortiment a cateringové služby

Jste firmou zabývající se organizací svateb či oslav a hledáte dodavatele nejen pěkných, ale i chuťově vyvážených cukrářských výrobků z nejkvalitnějších surovin? Pak jsme tady právě pro vás. Naše nabídka je široká a vše přizpůsobíme konkrétním požadavkům a přáním pro nezapomenutelný den. Nebojte se nás oslovit s poptávkou!

Objednávky dortů, dezertů i slaných specialit:

Veškeré dorty naší stálé nabídky zakoupíte za jednotnou cenu 638 Kč. Celou nabídku naleznete na našich webových stránkách v sekci Dorty. Vyrobíme pro vás také originální a nezapomenutelný dort dle vašich představ v nejrozmanitějších příchutích. Veškeré informace vám poskytneme na telefonním čísle 724 00 99 89 Dorty si poté můžete vyzvednout v naší kavárně v centru Ostravy. Od pondělí do pátku nás můžete navštívit od 8:00 do 19:00, v sobotu, v neděli a ve svátky od 9:00 do 18:00. Těsíme se na vaši návštěvu! Aktuální informace o akcích, provozní době a novinkách sledujte také na facebooku

Telefonická či elektronická objednávka dortů

Váš oblíbený dort si můžete také objednat na telefonním čísle 605 533 793 nebo na emailové adrese warewa@seznam.cz do 14té hodiny.

Novinky:

Karneval chutí 2017

Milujete dobré jídlo a rádi experimentujete? Karneval chutí je tu tedy přímo pro vás! Pestrá nabídka výborného jídla, pití, ochutnávek, koštu vína, kuchařské show a různých gastronomických lahůdek, které potěší i ty nejnáročnější mlsné jazýčky. Navštivte i náš stánek v termínu 21.4.-23.4.2017.


Svatební veletrh Stavba 2017

Jako každý rok, tak i letos se účastníme svatebního veletrhu Svatba na Výstavišti Černá louka v termínu 4. a 5.3.2017. Přijďte i vy a nechte se inspirovat nejnovějšími trendy!


Nové francouzské dezerty

V Nabídce pro vás máme nové luxusní francouzské dezerty. Jen ochutnáte a už nebudete chtít nic jiného. Již brzy je najdete na našich webových stránkách, ale pokud jste nedočkaví už teď, navštivte naši cukrárnu! Těšíme se na vás!


Kreativ 2016

Soutěžní otázka na výstavu Kreativ, která se uskuteční v termínu od 11. do 13.11.2016. Kolik druhů makronek vyrábíme? Odpověď najdete na našich webových stránkách a odpovědět můžete přímo na výstavišti u našeho stánku. Těšíme se na vás!


Vánoční cukroví

Letos poprvé jsme se rozhodli pro vás upéct domácí ručně vyráběné vánoční cukroví. Ochutnat jej můžete v naší cukrárně na Puchmajerově ulici v centru Ostravy. Objednávky přijímáme pouze v cukrárně. Cena za 1 kilo cukroví je 490 kč a balíček obsahuje 9 různorodných druhů cukroví. Přijďte ochutnat, těšíme se na vás!


Dort měsíce Srpna

Máte rádi lehkou nadýchanou smetanu, navíc v kombinaci s borůvkami? Pak je pro nás dort Smetanová borůvka to pravé! V měsíci sprnu jen za 499 kč. Nebezpečně návykové...


Warewa na Colours of Ostrava

Jsme velmi rádi, že jsme se s vámi, letos poprvé, mohli zúčastnit festivalu Colours of Ostrava. Děkujeme za bezvadnou atmosféru a neskutečně milé návštěvníky, se kterými bylo čest třeba jen prohodit pár slov. Byli jste naprosto báječní a díky vám se tato akce zařadila mezi ty, na které se již dnes těšíme na další ročník.


« | 1 2 3 4 5 | »